صفحه اصلی تایپینگ سامانه «تایپینگ»

صفحه اصلی تایپینگ

 • سامانه «تایپینگ» | typing

  تمدید آخرین فراخوان طرح دورکاری تایپ در منزل

  فراخوان عمومی

  شروع: ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ پایان: ۱۳۹۶/۰۴/۲۸

«تایپینگ» یک بستر کارآفرینی بزرگ است که می توانند برای هزاران تایپیست کارآفرینی ایجاد کند. این بستر جهت انجام پروژه های تایپ به صورت تخصصی و کارآفرینی تایپیست های مختلف از سراسر کشور جهت انجام پروژه ها به صورت دورکاری می باشد.

هدف ما معرفی و آموزش نحوه کار با بستر های تخصصی و کاربردی ای است که پروژه های تایپ را به شما تاییپیست های عزیز ارجاع می دهند و در کنار امکانات تخصصی علاوه بر کارآفرینی بسیار وسیع برای شما تایپیست های محترم باعث تسهیل در اجرای پروژه های دورکاری تایپ به طور دقیق تر و تخصصی می شوند.

شرایط عمومی :

به اطلاع کلیه کارجویان محترم میرسانیم به منظور بهره برداری از این سیستم داشتن شرایط ذیل الزامی میباشد:

 1. تسط به تایپ به صورت حرفه ای
 2. در اختیار داشتن سیستم رایانه خانگی یا همراه
 3. دسترسی به اینترنت برای دریافت سفارش ها
 4. دارا بودن یکی از کارت های بانکی عضو شتاب به نام خود شخص (به منظور دریافت دستمزد)
 5. علاقه مندی به انجام پروژه های تایپ

میزان درآمد تقریبی:

میزان درآمد روزانه تقریبی بسته به پذیرش سفارشات توسط تایپیست و تحویل به موقع و صحیح سفارش به طور میانگین،۲۰ تا ۵۰ هزار تومان برآورد شده است که به طور روزانه به حساب معرفی شده توسط کارجو پرداخت میگردد.

نحوه کار :

در بانک اطلاعاتی ارائه شده توسط تیم تخصصی «تایپینگ»، با جزییات کامل به معرفی و آموزش نحوه کار با تعداد زیادی از بسترهای اینترنتی تایپ در سایت های ایرانی، از طریق فریلنسرینگ (دورکاری) پرداخته شده است.به این صورت که تایپیست پس از انتخاب پروژه های گوناگون تایپ آن ها را به انجام می رساند و تحویل می دهد و بسترهای اینترنتی تایپ بین سفارش دهنده و تایپیست واسطه هستند و درآمد تایپیست از پروژه ها به حساب معرفی شده وی واریز می شود.

ثبت نام:

ثبت نام کارجویان محترم از دو بخش اصلی تشکیل میشود:

 1. پرداخت اینترنتی تعرفه بانک اطلاعاتی (از منوی پایین صفحه)
 2. دانلود بانک اطلاعاتی (پس پرداخت)

با توجه به درآمدزایی که بانک اطلاعاتی سریعا برای تایپیست ها خواهد داشت، ارزش مادی و معنوی محتوای این بانک اطلاعاتی بسیار بالا می باشد و تنها مبلغ ۸۹۰۰ تومان به عنوان هزینه خرید و دانلود بانک اطلاعاتی به صورت اینترنتی اخذ می گردد.


[ بازدید : ]
[ ] [ ] [ ]